Фронтмена «Антитіл» викрили на «волонтерстві» у власну кишеню

У мeрeжі з’явився мaтeріaл з фaктичними дaними прo тe, щo лідeр гурту «Aнтитілa» Тaрaс Тoпoля у 2014-2015 рoкax збирaв грoші як пaтріoтичнo нaлaштoвaний вoлoнтeр, aлe знaчну їx чaстину витрaчaв бери власні потреби.

У матеріалі «Три таємниці волонтерства фронтмена Тараса Тополі» наводяться виписки з банківського рахунку, створеного як волонтерський про збору коштів. Судячи з наведених даних, значна частина отриманих від громадян пожертвувань була переказана в особисту банківську картку Тополі:

«Якщо ж підсумовувати загалом бухгалтерію «Евакуації Крим» за карточці фронтмена групи «Антитіла», ведь згідно банківських операцій всього благодійних внесків сверху волонтерську картку Т. Тополі було отримано 3 367 369 грн. З цієї суми щось пішло вслед призначенням учасникам АТО (зокрема, близько 90 000 грн було переведено у Запас допомоги учасникам АТО, близько 500 000 грн перераховано окремими переказами в картки окремих фізичних осіб, можливо, у вигляді адресної допомоги), однак 1 692 000 грн було переведено получи особисту картку удел-співака.»

Також у матеріалі вказано, що Тополя із Вусиком створили підприємство «Січ Україна», нате якому налаштували виробництво джгутів в (видах спинення кровотечі. А свою продукцію вони монопольно постачали  підприємству «Київгума», яке комплектувало аптечки чтобы військових. Звичайно, возьми комерційній основі.

Статки, отримані від продажу джгутів керівник підприємства Олександр Гадомський перераховував Тополі і Вусику.

Назвати цю комерцію волонтерством неможливо.

Вже після фінансових операцій, описаних у матеріалі, Тополя придбав квартири площею 111,1 квадратних метрів у Києві. А вже зовсім незадолго (пред) вони з Вусиком стали власниками непоганого «активу» — ресторанного закладу.

Звичайно, самі «герої» матеріалу будуть деятельно спростовувати всі наведені у матеріалі факти. Але існування ТОВ «Антитіла Ресто» із основним видом діяльності 56.10 «Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування» спростувати вже неможливо. Як і событие придбання коштовної квартири.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.