Провідник загубив квиток: як розв’язати проблему у правовому полі

Мандрівка потягом може бути зіпсована неприємною подією, спричиненою неуважністю співробітників Укрзалізниці. В цьому випадку слід звернутися до начальника потягу, який зможе вирішити проблему на місці.

Провідник загубив квиток: як розв’язати проблему у правовому полі

Як отримати квиток, який загубився

Щоб придбати залізничні квитки онлайн, потрібно скористатися профільним ресурсом. Зручний сервіс дозволяє швидко замовити та оплатити проїзні документи.

Після посадки пасажирів у купейних, м’яких та плацкартних вагонах провідник перевіряє та збирає квитки. В інших вагонах білети зберігають самі пасажири та надають їх для перевірки відповідним службам. Якщо провідник загубив квиток, то потрібно оформити відповідні документи.

  • Начальник потягу складає акт за встановленим зразком.
  • Акт мають також підписати провідник та пасажир.
  • Документ обов’язково має бути завірений штампом.

Такий акт дає право пасажиру продовжити мандрівку до місця призначення або до найближчої станції, де можна оформити новий квиток. Всі права та обов’язки пасажира залишаються дійсними.

Якщо проїзний документ необхідно пред’явити на роботі (пасажир їхав у службових справах), то можна оформити квиток на станції. Для цього потрібно пред’явити акт та паспорт. Новий квиток буде з написом «замість втраченого».

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.