Як поводитись, щоб уникнути травм під час автобусної аварії

Великі рейсові автобуси досить рідко потрапляють в аварійні ситуації. Але іноді у ЗМІ можна знайти повідомлення про масштабні аварії, в яких травми отримують і водій, і пасажири. Щоб знизити ризики, досить виконувати декілька простих правил.

Як поводитись, щоб уникнути травм під час автобусної аварії

Безпека пасажира

На порталі бас проізд можна замовити квиток та обрати потрібний напрямок мандрівки. Зручно оплачувати покупку карткою чи використати іншу систему платежів.

Після посадки пасажиру варто приділити декілька хвилин уваги, щоб підготуватися до можливої ДТП.

  • Визначити, де знаходяться аварійні виходи, як ними користуватися (варто прочитати інструкцію, яка міститься у салоні).
  • Скористатися ременями безпеки, якщо вони передбачені.
  • Обрати безпечне місце у салоні за умови, що у квитку не вказані посадкові місця (експерти вважають, що краще обирати крісло в середині, ближче до проходу).

Якщо уникнути аварії неможливо, то не слід панікувати. Можна схрестити руки та закрити ними голову, нахилившись уперед. Якщо пасажири відчули запах, який свідчить про пожежу, то потрібно негайно вибиратися із транспортного засобу. Не варто самостійно шукати джерело проблеми, бо можна втратити дорогоцінні секунди для порятунку.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.